Історія закладу освіти

На думку нашого педагогічного колективу, головне призначення сучасної освіти – готувати людину назустріч з майбутнім. Зрозуміло одне :теперішні діти не досягатимуть успіху в завтрашньому дні, якщо їм не дати підготовку вчорашнього дня. Отож, нікого сьогодні вже не здивуєш високими вимогами до навчання в інноваційних школах. І це дуже добре, якщо не зважати на те, що до недавнього часу такі школи нового типу були лише у містах, навіть не в усіх районних центрах, що вже говорити про село? Сільським дітям залишалося лише заздрити і мріяти...

І ось, 1 вересня 2000 року у Германівці було відкрито першу сільську гімназію математичного профілю. Адже сільську діти нічим не гірші від міських і повинні мати всі можливості для здобуття ґрунтовних знань на сучасному європейському рівні, щоб у майбутньому стати висококваліфікованими знавцями своєї справи, бути конкурентоспроможними з міськими школярами.

Так, було підібрано творчий, професійний колектив. Це вони разом, учителі і учні, громадськість села реставрували і перетворили старе приміщення початкової школи ( приміщення побудоване відомим академіком архітектори В. Ніколаєвим у 1909 році в стилі неоренесансну та є на сьогодні пам’яткою архітектури ), яка в 1996 році постраждала від пожежі, в сучасну гімназію, що стала для учнів школою радості і надії.

Звичайно, головне не тільки в зовнішньому вигляді гімназії і зручностях, а в першу чергу в тому, що закладено в концепцію діяльності педагогічного колективу, методичних пошуків, знахідок учителів.

Сьогодні про авторитет гімназії говорить те, що стати її учнями бажають не лише місцеві школярі, а й учні з навколишніх сіл, м.Обухів та сусідніх районів. Наших освітнім закладом постійно цікавиться Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, про що свідчать відвідини закладу групою директорів ліцеїв і гімназій з усієї України. Добру слово про гімназію звучить в обласній та районній пресі, в ряді передач на українському телебаченні. Про те, що гімназія викликає інтерес, свідчать її відвідини делегаціями різних рівнів: головами сільських раж Білоцерківського та Васильківського районів, педагогічними колективами сусідніх сіл, делегаціями Китаю, Австралії, Німеччини, США та ін. За останнє десятиліття гімназію відвідали Л.М. Кравчук – екс-президент України, Б.М. Жебровський – заступник міністра освіти і науки України, Б.С.Ступка – екс-міністр культури і туризму, І.Ф.Драч – письменник, лауреат Шевченківської премії, М.Гоян – професор Альбертського університету а Канаді, Джун Рі – філософ, радник президента США Дж.Буша та ін.

Германівська гімназія – навчальний заклад із міцним корінням культури, традицій, духовності і водночас заклад відкритий до змін та впровадження нових сучасних освітніх технологій.

Кiлькiсть переглядiв: 485

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930